Okey & Banko  1.13.3 MOD .APK

Okey & Banko 1.13.3 MOD .APK

4.6 (6)Board, Gamesby
Apk stands for android 1 process of parceling ( sometimes android 1 process of parceling necessary things or android 1 application 2 process of parceling ) . It is 3 the file 4 form and size that android 1 uses 5 to make distribution and put in telephone operations . As an outcome, APKs have within all the elements that a telephone operation needs to put in position of authority correctly on your apparatus .

An APK is a place to keep records file 4, that is that it has in it multiple 6 files 7, plus some metadata 8 about them . You are probably everyday with other types of place to keep records files 7, Like quick and RAR . Apk APK stands for android 1 process of parceling ( sometimes android 1 process of parceling necessary things or android 1 application 2 process of parceling ) . It is 3 the file 4 form and size that android 1 uses 5 to make distribution and put in telephone operations . As an outcome, APKs have within all the elements that a telephone operation needs to put in position of authority correctly on your apparatus .

Download MOD .APK files from APKSKYlar.com


An APK is a place to keep records file 4, that is that it has in it multiple 6 files 7, plus some metadata 8 about them . You are probably everyday with other types of place to keep records files 7, Like quick and RAR . If if you have an android 1 apparatus, you might have heard the term 9 APK and questioned what it means . While you can use android 1 without ever learning the that is of APK, learning a bit will help you give high opinion of the operating system further . Let's look at what a APK file 4 is and why it is important to android 1 .

MOD APK Information of Kdv'li Banko Okey

App Name Kdv'li Banko Okey
Package Name net.gamyun.android.banko
Version 1.12.1
Rating 4.6 ( 6 )
Size
Requirement 4.1
Updated 2022-10-31T16:30:02.000Z
Installs 50,000+
Category Board, Games
Developer

Description of Kdv'li Banko Okey for android

ÜCRETSİZ puanlı oyunlarla sınırsızca okey oynayabileceğin Gamyun Okey’i yılların tecrübesi ile senin için hazırladık, üstüne bir de Kdv ekledik 🙂 Okeyin kdvlisi mi olur? Bazı yörelerde banko olarak da isimlendirilen bu oyun, okeyden çok daha zevkli. Amaç, yüzbir oyununun aksine, per olmayan taşların toplamını en aza indirmek. Okeyden en önemli farkı ise, son elde bile okey atarak, çift biterek dengeleri değiştirip kazanma şansını elde etmen.

ÜCRETSİZ OYUNLAR
Hiç bir ücret ödemeden dilediğince puanlı oyun oynayabilirsin ya da daha BU heyecan senin için yetersiz ise, fıstıklı oyunlarımızı oynayabilirsin.

SESLİ SOHBET
Hem oyun oynamak hem de mesaj yazmak zor, artık arkadaşlarını sesli olarak arayabilir, oyun oynarken muhabbet edebilirsin…

SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin.

OYUN DÜNYASI
Aldığınız özellikler ya da fıstıklar tüm oyunlarımızda geçerlidir. Her oyun için ayrı özellik ve fıstık almazsınız. Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, facebook ile bağlandığında ismin ya da resmin görünmez.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp olumlu bol yıldızlı bir yorum yazarsan bizi mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler… Öneri, istek ve şikayetlerini [email protected] adresine yazabilirsin.

KDV’li BANKO OKEY NASIL OYNANIR?
Kdv’li Banko Okey, dört kişilik bir masa oyunudur. Başlarken herkese 14, oyuna ilk başlayacak oyuncuya 15 taş dağıtılır. Bir taş yere açılır ve bu taşın bir üstü “okey”dir ve bütün taşların yerine kullanılabilir.

Oyun, ilk oyuncunun elinde işine yaramayan bir taşı, sonraki oyuncuya atmasıyla oyun başlar. Oyundaki amaç, aynı renkli taşları sıraya dizmek (1-2-3) veya aynı sayılı taşların (7-7-7) farklı renklerinden grup yapmaktır. En az 3 adet taş bir grup oluşturur, en çok yapabileceği per ile ilgili bir kısıtlama yoktur. Per oluştururken 12-13-1 yapabilir ancak 13-1-2 sırasıyla dizilmiş bir per yapamaz. Aynı renk grubundan bir per oluşturuluyorsa en az 3 (7-7-7), en çok 4 farklı renkten (7-7-7-7) per yapabilir.

Sırası gelen oyuncu, eğer bir önceki oyuncunun attığı taş işine yarıyorsa onu alabilir, almak istemiyorsa ortadan bir taş çeker. Ardından da atmak istediği taşı tutup sürükleyerek, ıstakanın sağındaki alana bırakarak, yere atabilir.

Oyun/El Bitişi Nasıl Olur?
Elindeki 14 taşı per halinde sıraya dizen oyuncu oyunu kazanmış olur ve elindeki 15. taşı, masanın ortasında taş çektiği yerin üstüne koyarak oyunu bitirir. Oyun sonunda, oyunu bitiremeyen oyuncuların, per dışında kalan sayıları toplanır ve ceza puanı hesaplanarak, o kişinin hanesine yazılır. Oyun sonunda, en az ceza puanına sahip kişi, oyunu kazanmış sayılır.

Ceza nasıl hesaplanır?
Oyundaki cezaların hesaplanması, göstergenin rengine göre değişiklik gösterir. Ceza, elinizde ki per oluşturmayan taşların toplamının, gösterge rengi ile çarpılması sonucu hesaplanır. Elinizdeki per oluşturmayan sayıların toplamı, gösterge sarı ise 2, mavi ise 3, kırmızı ise 4, siyah ise 5 ile çarpılır. Çifte giden oyuncu için mevcut renk çarpanlarına ek olarak cezalar 2 kat olarak hesaplanır.

Eli bitiren oyuncu, gösterge rengine göre puan kazanır. Sarıda -20, mavide -30, kırmızıda -40 ve siyahta -50 puan alır. Aynı şekilde gösterge yapan oyuncu da, oyun bitişindeki gibi puan alır. Oyunu okey atarak bitiren oyuncu, normalde alacağı puanın 10 katını alır.

Örneğin gösterge kırmızı bir taş ise oyun sonunda biten oyuncu 40×10, -400 puan kazanır. Oyun oynanırken yanlışlıkla okey atan (puanlı oyunlarımızda) ya da elinde okeyi olup bir pere dahil olmayan oyuncular ise o renkteki bitişin 10 katı kadar ceza alırlar. Ayrıca, biten oyuncu, okey ya da çift ile biterse diğer oyuncuların cezaları 2 ile hem çift hem de okey atarak biterse 4 ile çarpılır.

Kdv’li Banko Okey Modded game free download for android also you can download from google play net.gamyun.android.banko

 

Related Posts of Kdv'li Banko Okey

Robin by Serieplay 1.1.6 (Mod)

Robin by Serieplay 1.1.6 (Mod)

Law student by day, thief and activist by night, Ava goes after the biggest polluters like a modern Robin Hood. But there is Max. The sherif figure, always after her. Dangerous, but also terribly attractive... Robin takes you into the world of a young adventurous student who’s willing to do anything to save the plan...

More from

Dominoes Online 1.12.1 (Mod)

Dominoes Online 1.12.1

Version 1.12.1

Developer Gamyun

Uploaded November 01, 2022 20:20

Filesize